O POŘADU

Vlastník licence:
AngelArt

Počet epizod:
13

Vysílatel:
Česká televize

Režie:
Jan Sládek

Výkonný producent:
Jakub Vrhel
Jana Kozojedová

VIDEO Z NATÁČENÍ

Pro zobrazení tohoto obsahu musíte mít nainstalován Adobe Flash.

KNIHA  Krkouni a jejich dobrodružství na planetě Bimbuli

Neuvěřitelná dobrodružství krkouní party již brzy najdete na pultech knihukupectví. Těšte se! 

planetaBimbuli

 

 

Více na www.angelart.cz/

  

PLANETA BIMBULI

postavičky

Byla jednou jedna malá holčička Adélka, kterou zavřeli do pokoje bez dětí. Měla u sebe jen své plyšové kamarády – kravičku Bůču, slona Pupína a žirafku Blážu. Adélka se hrozně nudila, protože byla nemocná a ležela v nemocnici, a tak se rozhodla, že svoje plyšáky naučí, jak se dělá duha...

Tak nějak by mohl začínat náš příběh, kdybychom chtěli psát pohádku. A on to vlastně takový příběh se šťastným koncem je... Romana Andělová, výtvarnice a grafička, strávila jako dítě dlouhý čas s diagnózou leukémie na oddělení dětské hematologie. Postupně si stvořila úžasný pohádkový svět Krkounů a planety Bimbuli, který jí pomohl nejen přežít, ale postupně vystudovat, stát se mámou dvou krásných dětí a aktivně začít pomáhat malým pacientům (http://www.krkouni.cz/).

Originální interaktivní pořad pro děti a jejich rodiče, který nejen baví, ale zábavnou formou učí aktivně trávit volný čas doma i venku.

Magazín různých činností, v němž dětští moderátoři seznamují malé diváky s mnoha dovednostmi.

Integrace dětí z národnostních menšin nebo s handicapem. Plno zábavných soutěží, her a aktivit.

Každou epizodu zpestřují výstupy figurek z kolekce „Krkounů“ - Bláži, Bůči a Pupína, kteří dělají chyby a obracejí je do komické polohy.

Pro animace byla použita jedinečná grafika nadané autorky Romany Andělové.

Bimbuli online

Nestihli jste sobotní díl Bimbuli v televizi? Chcete si připomenout zábavné momenty, zajímavé informace nebo pravidla soutěže? Podívejte se na www.bimbuli.tv, kde na vás čeká mnoho soutěží, aktivit a bonusů, které se do televize nevešly!