O pořadu:

Vlastník Licence:

Fremantle Media

Česká verze:

Životní úklid

Počet epizod:

8

Vysilatel:

TV Prima

Režie:

 Roman Motyčka

Libor Kodad

Výkonný producent:

Jana Kozojedová

Jakub Vrhel

 

NA OSMÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA SEDMÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA ŠESTÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA PÁTÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA ČTVRTÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA TŘETÍ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA DRUHÝ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

NA PRVNÍ DÍL POŘADU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

Partneři pořadu

nevyhazuj_to.jpgÚčastníci pořadu

ALENA FENCL

STANISLAV NOVOTNÝ

ELIŠKA JANECKÁ

JANA NĚMCOVÁ

PAVEL BERÁNEK

ELIŠKA NĚMCOVÁ

IRENA NOVÁKOVÁ

Životní úklid – casting ukončen

Všem divákům děkujeme za přízeň a pozitivní ohlasy na 1. sérii Životního úklidu.  Jsme rádi, že odvysílání pořadu na podzim 2011 vyvolalo takovou odezvu.

V tuto chvíli je casting na účinkující v pořadu ukončen. Zaslané přihlášky jsme uložili do databáze a v případě dalšího natáčení vás budeme kontaktovat.

Další díl Životního úklidu sledovalo více než 500.000 diváků!

Zajímavý příběh pana Beránka přilákal k televizním obrazovkám rekordních 503.000 diváků! Blíží se Vánoce a advent je čas uklidit si nejen byt, ale také uspořádat vztahy s bližními. Svěřte se do rukou Alice, Martina a našeho týmu!

Životní úklid uvidíte po týdenní přestávce v neděli 11. prosince od 17.10 na Primě!

Právě nastal čas na změnu vašeho domova i života! Zbrusu nová reality show ŽIVOTNÍ ÚKLID vám pomůže zbavit se zbytečných věcí. Tak dlouho jste váhali cokoliv vyhodit, až na ně začal sedat prach a překážejí. Proto přichází nový pořad ŽIVOTNÍ ÚKLID, aby vám pomohl v rozhodování – co zůstane a co půjde pryč.

 

Převratná odtučňovací kúra pro váš byt!

Nastal čas na velký úklid ve vašem domě i životě… Zbavíme vás všeho, na co už dávno sedl prach, a rozhodneme spolu s vámi, co stojí za to uchovat a co musí pryč. Při té příležitosti se sejde celá vaše rodina, aby se podělila o příběhy, které se k předmětům vztahují.

Potřebuje váš příbytek odtučňovací kúru? Zbavíme vás krámů a haraburdí, které jste okolo sebe nastřádali v průběhu let. Co se skrývá vespod? Najdeme jen prach a pavučiny, nebo také vzpomínky, dávné zážitky a emoce?

Velká změna za přítomnosti štábu a moderátorů Alice Bendové a Martina Zellera.

Prostřednictvím předmětů, písemností, fotografií či videozáznamů se v rámci naší akce ohlédneme za minulostí, která se opět dostane na světlo.  

Všichni se obklopujeme nepotřebnými věcmi, které je nám líto vyhodit. Co pro nás znamenají? Jaký máme důvod pro jejich skladování?