PEKELNÁ VÝZVA

Jedinečná vzrušující show, která vás chytne a nepustí! S nadšením, škodolibostí i znechucením diváci sledují, co všechno jsou soutěžící ochotni podstoupit pro šanci vyhrát!

Člověk by měl dělat pekelné věci jen tehdy, když za to dostane pekelně dobře zaplaceno. To je heslo našich statečných v aréně.

Představte si show, kde správná odpověď na otázku „jakou barvu má tráva“, znamená výhru až 100.000,- Kč! Snadné? Možná zase tak ne. Představte si totiž zároveň, že během limitu k odpovědi do vás pouštíme elektrický proud. A to je teprve začátek.

Kombinace snadných otázek a extrémně náročných vnějších podmínek. Nemáte chvilku klid a možnost se koncentrovat na odpověď. Tak to je Pekelná výzva!

Budete to milovat! Budete to nenávidět! Bude vás to bavit!

 

Cílem soutěžících je odpovědět na co nejvíce jednoduchých otázek ve vymezeném časovém limitu.

V každém kole na soutěžící čeká jiná záludná nástraha.

Nejúspěšnější, nebo spíš nejodolnější ze soutěžících postupuje do finále, kde na něj čeká skutečně pekelná výzva celé soutěže. Pokud obstojí, získá hromadu peněz. Jestliže ztratí nervy, peníze mizí v pekelném ohni.

“Blbá blondýna” Iva Pazderková se představuje ve zcela nové roli. Přísná a nesmlouvavá soudkyně, které vše lidské je cizí. S ledovým klidem a černým humorem hodnotí počínání našich soutěžících.

cool.jpg