Naše pořady:

informace o pořadech, odvysílané díly, fotogalerie a ještě mnohem více...

farmar_logo_joj_01.png

Jedna z mezinárodně nejúspěšnějších televizních show společnosti FremantleMedia, kterou znáte z Čech. Je nyní, v naší výrobě, i na území Slovenska.
Show Farmář hledá ženu nabízí jedinečnou příležitost sledovat vzájemné poznávání několika žen a mužů, jejich snahu o hledání lásky a porozumění  v reálných  kulisách života, uprostřed přírody a tvrdé práce na farmě.


 

 
 
 
 
 

Jedna z mezinárodně nejúspěšnějších televizních show společnosti FremantleMedia také v Čechách.
Show Farmář hledá ženu nabízí jedinečnou příležitost sledovat vzájemné poznávání několika žen a mužů, jejich snahu o hledání lásky a porozumění  v reálných  kulisách života, uprostřed přírody a tvrdé práce na farmě.
více


 

 

Jedinečná vzrušující show, která vás chytne a nepustí! S nadšením, škodolibostí i znechucením diváci sledují, co všechno jsou soutěžící ochotni podstoupit pro šanci vyhrát! Představte si show, kde správná odpověď na otázku „jakou barvu má tráva“, znamená výhru až 100.000,- Kč! Snadné? Možná zase tak ne. Představte si totiž zároveň, že během limitu k odpovědi do vás pouštíme elektrický proud. A to je teprve začátek.
více 


Nemůžete v noci spát? Trápí vás noční můry? Zapněte si Prima LOVE a bavte se u starších dílů oblíbeného pořadu Hádej, kdo jsem! Reprízy nejúspěšnější zábavné show TV Prima, která byla oceněna třemi cenami TýTý, můžete vidět vždy ve čtvrtek po půlnoci na Prima LOVE.
více 


Originální interaktivní pořad pro děti a jejich rodiče, který nejen baví, ale zábavnou formou učí aktivně trávit volný čas doma i venku. Magazín různých činností, v němž dětští moderátoři seznamují malé diváky s mnoha dovednostmi. Integrace dětí z národnostních menšin nebo s handicapem.
Plno zábavných soutěží, her a aktivit. 
Každou epizodu zpestřují výstupy figurek z kolekce „Krkounů“ - Bláži, Bůči a Pupína, kteří dělají chyby a obracejí je do komické polohy. více


Nastal čas na velký úklid ve vašem domě i životě… Zbavíme vás všeho, na co už dávno sedl prach, a rozhodneme spolu s vámi, co stojí za to uchovat a co musí pryč. Při té příležitosti se sejde celá vaše rodina, aby se podělila o příběhy, které se k předmětům vztahují. Potřebuje váš příbytek odtučňovací kúru? Zbavíme vás krámů a haraburdí, které jste okolo sebe nastřádali v průběhu let. Co se skrývá vespod? více